Hakkımızda


2013 yılında Life dekor olarak kurulan şirketimiz, başta mutfak dolapları , mobilya , iç mimari dekorasyon üretim ve ticareti ile ilgilenmiş, 2015 yılında sermaye artırımı ile birlikte inşaat sektöründe yap sat sistemine ve büyüme sürecine girdikten sonra, PROMA REEL yapı ürünleri ve inşaat olarak faaliyet alanını genişleterek Bauhaus Yapı Marketleri, ulusal ve bölgesel yapı marketleri olmak üzere YAPI sektörü ile üretici firmalar arasında köprü olma görevini üstlenmiştir.Müşterilerimiz ile birlikte şeffaf, istikrarlı ve paylaşımcı bir büyüme içinde geleceğe sağlam ve emin adımlarla yürümektedir.

Misyonumuz


Sürekli iyileştirmeye odaklanarak. Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin arasında oluşan tüm israfları tasarruf etmek, Hepimizin beklentilerini birlikte nitelik ve nicelik olarak en üst seviyelerde karsılamak, Sosyal sorumluluk içeren projeler üreterek çevremize ve ülkemize değer katmak.

Vizyonumuz


Hedeflerimize; Toplam kalite anlayışıyla bir bütün olarak hareket edip, sapmalara kaymadan planlı ve istikrarlı bir şekilde çalışarak ulaşmaktır. Faaliyetlerimize uygun olarak doğru çalışma arkadaşlarıyla;Saygı gösteren, İletişime önem veren, Mükemmel olmak için gayret gösteren bir takım olarak tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmektir.

Her zaman en iyi hizmet için çalışıyoruz !

Tüm hakları saklıdır.